Замовити сайт в Чернігові

Замовлення сайту в мене (приватний веб-дизайнер) простий і зручний процес, достатньо зателефонувати мені за телефонами + 38-063-534-64-45 + 38-098-824-42-90 або відправити повідомлення через форму відправки в низу сторінки я постараюся відповісти Вам в найкоротші терміни.

Для оформлення замовлення на розробку сайту Вам не потрібно знання про сайтобудування, дизайн і вже точно не знадобиться навички в програмування. При створенні простого веб-сайту в Чернігові досить буде описати основні критерії та побажання щодо майбутнього проекту (основні кольори, тематику, фото, тексти). Більш складні замовлення реалізовуються за допомогою технічного завдання, не треба лякатися складних слів, тех-завдання - це як правило невелика анкета, в якій потрібно проставити галочки і вписати кілька пропозицій.

Поговоримо трохи про вартість послуг

Моя ціна на замовлення сайту Вас приємно здивує. У нинішній ситуації, що склалася в Україні і безпосередньо в місті Чернігові фінансова складова проекту, є одним з найважливіших чинників. Я пропоную вигідні ціни на свої послуги, які визначаються тільки моїми тимчасовими витратами, на відміну від студій з купою персоналу і дорогими приміщеннями.
З прайсом ви можете ознайомитисятут

При роботі з клієнтами, у мене є основні правила, яких я суворо дотримуюся. Якісне виконання, навіть не обмовляється, так як це обов'язкова умова в моїй сфері діяльності. Індивідуальний підхід до кожного замовника, дозволяє максимально точно визначати напрямок всієї роботи і як підсумок отримувати бездоганний готовий продукт. Виконання точно в термін звичайно не завжди можна реалізувати, але максимально наблизиться до цього має бути правилом номер один у кожного приватного веб-дизайнера.

Основні категорії, які найчастіше замовляють:

  • Сайт-візитка найшвидший і не дорогий спосіб заявити про себе або свій бізнес в інтернеті, широкий вибір вже готових шаблонів.
  • Інтернет магазини дуже популярний бізнес на сьогоднішній день, для проектів використовують різноманітні шаблони. Усе залежить від запитів клієнта і фантазії веб-дизайнера.
  • Корпоративні - вебсайти компаній зі строго витриманим дизайном підкреслюють потрібний імідж. Використовуються для великих підприємств, дрібних фірм, презентацій і просування продуктів.
  • Landing Page - можуть складатися з однієї сторінки, призначені насамперед для збору контактних даних цільової аудиторії. Використовуються для продажу, поширення реклами.
  • Ексклюзивний - це повністю індивідуальний проект, надається максимальний пакет послуг.

Фразу «Замовити сайт Чернігів не дорого» люди часто пишуть в пошукових системах і потрапляють на великі навіть не Чернігівські студії, у яких основна мета приносити дохід своєму господареві. Простіше і дешевше працювати з приватним веб-дизайнером, яким я і є, телефонуйте, пишіть буду радий Вам допомогти.