Замовити лендінг пейдж в Чернігові

Коли мені дзвонять і кажуть, мені потрібен сайт для старту, або недорогий сайт, односторінковий вебсайт, сторінка для реклами товару, в 70% випадків людині потрібен Лендінг Пейдж, він же одностранічнік, посадкова сторінка, Landing Page.

Лендінгем Пейдж - це практично завжди сайт з однієї сторінки (буває багатосторінковим), відрізняється сучасним дизайнерським підходом, надає відвідувачам найнеобхіднішу інформацію про товари, послуги, пропозиції, так само можна використовувати для збору даних відвідувачів: телефони, емейли, опитування, статистика.

Лендінги будуються таким чином, щоб людина зайшла на вашу сторінку відразу розуміла, що йому пропонують, або що від нього хочуть. При створенні Landing Page збирається докладні дані про товар, послугу, інше, виділяються основні моменти, переваги, унікальні пропозиції. Заклики до дії, заголовки зроблені, так що б максимально підштовхнути Чернігівського відвідувача до певної дії, це може бути покупка товару, участь в акції, проходження анкети, запис на курси, співпраця, організації емейл розсилок, і інші.

Landing Page - практично завжди виглядає більш індивідуально, унікально, ніж сайти візитки або інтернет-магазини. Інформація в одностранічнік розбита не посторінково, а в блоки, що йдуть один за одним зверху в низ це дозволяє поетапно надавати потрібну інформацію відвідувачеві вашого Чернігівського сайту. З технічної точки зору, посадочні сторінки не мають двигунів, як наслідок немає адмінки і можливості редагування вмісту сторінки. Але якщо клієнту потрібно самостійно адмініструвати свій сайт, Лендінг можна посадити на популярні CMS, наприклад, Wordpress (це значно збільшує вартість розробки) або використовуються конструктори зрозумілі з можливістю редагування, на зразок графічних редакторів.

Які блоки найбільш популярні в Лендінзі?

У верхньому блоці розміщується найбільш важлива інформація, що дає відразу зрозуміти куди потрапила людина. Це може бути екран залитий гарним фоном з точним заголовком і зображенням товару, або сам товар і форма зворотного зв'язку, також у верхньому екрані розташовується меню, навігація по Лендінгу, насправді варіантів дуже багато, але верхньому екрану при розробці, потрібно приділити максимальну увагу. Нижче розташовуються блоки в абсолютно будь-якій послідовності. Часто використовувані блоки: зворотний зв'язок, основні переваги, карти, лід форми, прайси, етапи розробки, описи послуг, блоки з товарами, портфоліо, галереї та інші. Нижня частина в основному містить контактну інформацію, авторські права, форми зворотного зв'язку, дубльовані меню, посилання на сторінки партнерів, спонсорів.

Створити лендінг у місті Чернігові дуже просто, зателефонуйте мені, і ми обговоримо всі деталі і нюанси вашого майбутнього сайту, зроблю професійний лендінг пейдж під Ваш бізнес.