Веб-дизайнер в Чернігові

Привіт, я приватний веб-дизайнер Максим, проживаю і працюю в неповторному місті Чернігові. Основні напрямки в моїй діяльності фріланс - розробка різноманітних сайтів, будь-якого типу і складності. Замовити мої послуги, як приватного веб-дизайнера Ви можете, не тільки перебуваючи в Чернігові, Києві, а й з інших міст України.

Працюю за принципом висока якість виконання у визначені терміни, до кожного клієнта персональний підхід, умови співпраці максимально індивідуальні, вигідні ціни. Я допоможу зберегти грошові кошти на рекламу, розширити Ваш бізнес в інтернеті, залучити нову цільову аудиторію.

Основу моїх професійних інтересів в Чернігові складають такі види послуг

 • Розробка сайтів будь-якої складності, як то кажуть «під ключ».
 • Веб-дизайн, починаючи від переробки, доповнення дизайну вашого сайту, до створення ексклюзивних дизайн-проектів.
 • Часткова (окремі сторінки сайту, наприклад, головну) або повна SEO оптимізація сайту.
 • Робота в Adobe Photoshop (фотошопі) редагування зображень, обробка Ваших матеріалів, створення PSD шаблонів.
 • Векторна графіка: візитки, логотипи, банери, листівки, білборди, флаєра, оголошення, Press Wall.
 • Програмування.
 • Підтримка сайтів технічно і контентом.

Що ж я приватний веб-дизайнер, як розробник, веб-програміст, SEO оптимізатор можу Вам запропонувати?

Розумна ціна. У ситуації, що виникла в Україні і безпосередньо в місті Чернігові фінансова складова проекту, є одним з найважливіших чинників. Я пропоную вигідні ціни на свої послуги, які визначаються тільки моїм затраченим часом, на відміну від студій з купою персоналу і дорогими приміщеннями.

Економія часу. Як не дивно, звучить, але приватний веб-майстер може бути ефективніше цілого колективу. Ви спілкуєтеся з дизайнером безпосередньо без менеджерів, посередників. Інформація не втрачається і не затримується, та й домовитися з однією людиною набагато простіше.

Якість. З етапу замовлення сайту, до його тестування і здачі замовникові, над усім трудиться одна людина - веб-майстер. Він володіє повною інформацією по сайту, знає всі тонкощі і нюанси. Це сильно впливає на кінцевий продукт, перш за все на його якість!

Як я став веб-дизайнером?

В мене часто запитують, як стати веб-дизайнером, в цій статті я не буду детально розповідати весь процес навчання, тим більше в Чернігові немає нормальної школи дизайну. Ви повинні розуміти, що це тривалий процес, швидше за все самостійне навчання, потребує багато часу і сил. Якщо ви все-таки зважилися стати вебмайстром, як мінімум необхідна мінімальна база - добре володіння комп'ютером, розуміння роботи програм, вміння шукати необхідну інформацію, ну і головне мати бажання самовдосконалюватися, прагнення до поставленої мети. А в загальному розробка сайтів - це цікавий і захоплюючий процес, що вимагає розвиненої фантазії і посидючості.

Портфоліо веб-дизайнер

У кожного поважаючого своїх клієнтів веб-розробника є портфоліо зі старими і свіжими роботами, ознайомиться з ними ви можете тут. Нажаль не всі мої дизайнерські рішення можуть бути опубліковані в моєму портфоліо, так як більшу частину з них я робив віддалено, як фрілансер на замовлення великих веб-студій, права публікацій належати їм.

До замовлення в Чернігові ви отримуєте безкоштовний пакет послуг:

 1. Первісна адаптація тексту під пошукові системи
 2. Оптимізація коду, для стабільно-швидкої роботи
 3. Додавання сайту в пошукові системи Google, Яндекс(не працює з 20.05.2017 на території України, заборона встановлена на три роки)
 4. Допомога у виборі доменного імені, хостингу
 5. Навчання роботі з сайтом (якщо ви клієнт з Чернігова, обговорення та оформлення замовлення можна вести в живу)
 6. Подальша підтримка та консультації

Якщо вам потрібен домен + надійний хостинг або домен + безкоштовний хостинг, вам в citydomain