Створення корпоративного сайту в Чернігові

Замовлення корпоративного сайту в нашому місті Чернігові, часте явище, так як бізнес не стоїть на місці росте і розвивається, з'являються нові малі фірми, комерційні підприємства, великі компанії, число замовлень на створення корпоративних сайтів збільшується. А який бізнес в століття інтернет технологій без корпоративного сайту? Білл Гейтс говорив з цього приводу: Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті - значить Вас немає в бізнесі!

І так корпоративний сайт, що ж він із себе представляє і чим виділяється з числа інших замовлень на створення веб-сайтів. «Корпоратив» головна мета створення такого сайту в Чернігові - сформувати позитивний і успішний образ фірми, компанії у Чернігівських користувачів інтернету (Ваших майбутніх клієнтів). Замовниками корпоративних сайтів є не тільки впевнені підприємства і солідні компанії в Чернігові, а й молоді, фірми що розвиваються.

Розробка корпоративного сайту

При розробці корпоративного веб-сайту враховується фірмовий стиль, створюється унікальний імідж, який підкреслює основні напрямки діяльності компанії. Чернігівський корпоративний сайт повинен викликати довіру до фірми і бажання до подальшої співпраці у його відвідувачів. Такий принцип не тільки підвищити число клієнтів, але і створить позитивну думку про Вашу компанію в місті Чернігові.

«Корпоратив» створюється з урахуванням технічного завдання, і всіх побажань замовника. Креативний дизайн і зручна навігація, якісні зображення Вашої продукції позитивно вплине на зростання продажів і розширення клієнтської бази в Чернігові.

Можна виділити основні розділи при розробці сайту компанії.

Про компанію – тут можна описати не тільки основну діяльність Вашої компанії, але і історію її розвитку, основні етапи зростання, вигідні напрямки в майбутньому. Вказати ваших ділових партнерів, філії іншу інформацію.

Новини – часте додавання інформації на сайті не тільки інформує Ваших клієнтів про свіжих і актуальних новинах компанії, але і позитивно впливає на пошукових роботів, які частіше відвідуватимуть Ваш ресурс і піднімати сайт в пошуковій видачі. Слідство високою видачі в пошуковику, збільшення відвідувачів.

Зворотній зв'язок – дуже важливий елемент не тільки корпоративного сайту, але і будь-якого іншого. Дозволяє клієнтам задавати питання, висловлювати свою думку, отримувати корисну інформацію, без фінансових витрат на телефонні дзвінки.

Послуги – досить популярний розділ, може бути у вигляді текстового опису основних послуг, що надаються компанією або фотогалереєю різного виду, і складності виконання.

Каталоги – часто використовується для структурування великої кількості інформації в табличному або по строковому вигляді, таких як прайси, каталоги товарів, перелік послуг. Можуть пропонуватися користувачеві для скачування в популярних форматах exel, word, pdf, txt і безліч інших.

Реєстрація – не завжди використовується, але є дуже корисною частиною сайту. За допомогою форм реєстрації можна не тільки створювати собі базу клієнтів, для яких можна організувати email розсилку, а й збирати важливу інформацію про Ваших клієнтів, яку вони вказують в анкетах при реєстрації. Можна розподіляти привілеї між Вашими відвідувачами, наприклад для зареєстрованих користувачів можна відкривати більш важливу інформацію або організовувати конкурси, знижки та інше.

Що робить корпоративний сайт?

  • Підвищення позиції бренду підприємства, компанії, фірми в інтернет бізнесі
  • Створення унікального іміджу
  • Реалізація різних рекламних програм, презентації
  • Надання важливої інформації клієнтам
  • Зворотній зв'язок, автоматизований прийом заявок, звітів, різних звернень
  • Створення позитивної думки, і довіри клієнтів

Ви хочете стати лідером в Чернігівському бізнесі? Вам просто необхідно не дорого замовити корпоративний сайт, для цього зателефонуйте мені або скористайтеся зворотним зв'язком. Я ж зі свого боку гарантую якісно виконане замовлення, з урахуванням всіх Ваших побажань.

Якісний корпоративний веб-сайт - це запорука успіху для Вашого бізнесу в Чернігові!

«Корпоратив» з ексклюзивним дизайном - це Ваш імідж!