Створення ексклюзивного сайту в Чернігові

Ексклюзивний сайт - це повністю індивідуальний проект, є максимальний пакет послуг, що надаються. Під максимальним пакетом мається на увазі включення в вартість створення сайту додаткових побажань замовника, додавання сторонніх модулів, коригування дизайну і розширення функціоналу.

У розробці ексклюзивного сайту в Чернігові не використовуються готові шаблони, раніше напрацьовані матеріали та макети, все робиться абсолютно з нуля, як правило заздалегідь підготовленим технічним завданням. У тех-завданні замовник досить докладно формулює бачення свого майбутнього сайту, отримана інформація буде характеризувати загальну концепцію проекту.

За окремі модулі або функціонал в ексклюзиві не потрібно доплачувати і дрібні деталі такі як підбір доменного імені, можна не обмовляти вони вже будуть включені у вартість. Терміни безкоштовного обслуговування у ексклюзивного сайту довше, ніж при замовленні будь-якого іншого веб-сайту в Чернігові.

Трохи про ексклюзивний дизайн

Перша відмінна риса ексклюзивного сайту, створеного в Чернігові це його індивідуальний ексклюзивний дизайн! Відразу скажу в ексклюзивному дизайн не використовуються напрацювання інших дизайнерів, готових шаблонів, застарілих дизайнерських прийомів, а значить не буде попередніх помилок, недоробок в юзабіліті, так і копипаста в цілому. 

Ексклюзивний дизайн дасть вам безперечну перевагу, Ваш Чернігівський сайт буде виділятися з безлічі веб-сайтів схожих один на одного. Адже саме з дизайном стикається відвідувач, а може бути і майбутній Ваш клієнт, заходячи вперше до Вас на сайт. Ексклюзивність дасть перше позитивне враження, сформує прихильність і довіру до Вашої пропозиції. Якщо перевести слово ексклюзивний з англійської воно означає ніщо інше як: особливий, престижний, привілейований, єдиний, винятковий. Ексклюзивний дизайн наблизить Ваш проект до такого визначення.

Якщо порівнювати ексклюзивний сайт і звичайний, які відмінності?

Так, як я розробляю ексклюзивні сайти в Чернігові, і спілкуюся в основному з Чернігівськими замовниками у мене склалася загальна картина погляду людей на ексклюзивний дизайн. Тут відіграє велику роль людський фактор, багато людей просто не можуть візуально визначити, який саме дизайн у них перед очима ексклюзивний з індивідуальними вимогами, свіжими ідеями або готовий безкоштовний шаблон. Деяким замовникам з Чернігова, просто все одно який дизайн буде у них на сайті, головне, щоб основні вимоги були виконані і сайт виконував потрібні функції. Людям, зацікавленим в престижі, іміджі, індивідуальності, що б їх сайт був неповторний і виділявся з сірих мас доводиться докладніше пояснювати переваги і особливості замовлення ексклюзивного сайту.

  • Дизайн я вже виділяв це, мабуть, найважливіше візуальна відмінність, ексклюзивного сайту від звичайного (шаблонного). Тут важлива свіжа ідея, реалізація задумки, якісне виконання.
  • Сюди можна віднести контентне наповнення (тексти, зображення), у ексклюзивного сайту тексти пишуться окремо під кожен проект, у звичайного сайту, якщо замовнику все одно який контент може використовуватися (не рідкість), так як унікальний контент вимагає великих витрат за часом і коштує не дешево.
  • В ексклюзивних Чернігівських проектах замовник може замовити платні шрифти (деякі стоять чималі гроші), в звичайних використовуються безкоштовні шрифти їх переважна більшість.
  • Зображення в ексклюзиву можуть використовуватися унікальні фотосесії, картинки з платних фотобанків, замовлення фотографа, в простому використовуються готові зображення, безкоштовні фотобанки, можливо поєднання платних і вільно розповсюджуваних.
  • Програмна складова тільки при замовленні ексклюзивного сайту, програми можуть писатися з нуля (послуги програмістів будуть завжди витратними), в інших випадках використовують готові рішення, або перевірені і популярні CMS.

Якісний сайт - це запорука успіху для Вашого бізнесу в Чернігові!

Сайт з ексклюзивним дизайном - це Ваш імідж!