бажаєте замовити сайт?
Вигідна ціна!
Стильний дизайн!
Швидка розробка!
Зручність в обслуговуванні!
web-designer

Створення сайту в Чернігові

Основний напрямок в моїй діяльності - надання послуг широкого спектру зі створення сайтів в Чернігові. Я проживаю і працюю в чудовому місті Чернігові, але приймаю замовлення на розробку різних сайтів з усіх міст України та ближнього зарубіжжя. З 2011 року працюю в сфері веб-мастерингу це різноманітні завдання такі, як розробка дизайнів, верстка готової графіки, юзабіліті, програмування, створення і просування сайтів.

У мене є для вас різні пропозиції - від розробки шаблонних сайтів візиток, інтернет-магазинів, корпоративних сайтів до ексклюзивних бізнес проектів. Звичайно ж вибір потрібного веб-сайту залишається за вами, але я зі свого боку можу порадити, який саме проект найбільше підійде вам. Найчастіше вибір інтернет проекту впирається у виділений бюджет, відразу хочу запевнити вас вартість створення сайту-візитки в Чернігові ніяк не вплине на його якість, так як я ціную кожного свого клієнта і приділяю максимум уваги і професіоналізму в кожній розробці.

Етапи розробки сайту в Чернігові

Давайте більш детально розглянемо замовлення і розробку сайту. Якщо ви або ваш бізнес перебуваєте в неповторному місті Чернігові, ми можемо обговорювати всі деталі і нюанси при особистій зустрічі, якщо ж ні, то по телефону, скайпу, електронній пошті. При першій зустрічі, дзвінку я уважно вислуховую майбутнього клієнта, дуже важливо знати думку замовника, як він бачить свій майбутній веб-сайт. Ставлю питання для більш точного визначення поставленого завдання, коли ми приходимо до конкретного висновку, можна приступати до аналізу майбутньої аудиторії, конкурентних сайтів. Докладний аналіз ринку позитивно впливає на якість створення інтернет-магазинів, промо-сайтів, корпоративних сайтів в Чернігові і області. Після визначення конкретних цілей, складаємо технічне завдання, якщо сайт дуже простий або замовник повністю покладається на мій розсуд можна і без нього. Тех-завдання дуже важливий етап в розробці, точно зазначені характеристики прискорюють весь процес роботи, впливає на мінімальну кількість внесення правок, ну і на кінцевий результат в цілому.

Наступний один з найважливіших етапів - створення дизайну сайту. Дизайнери в Чернігові завжди дивують своєю креативністю та свіжими ідеями. Коли людина відвідує ваш веб-сайт в перший раз, будь то сайт-візитка, корпоративний або інтернет-магазин, перше, що він повинен бачити це правильно розташовані елементи дизайну, якісні шрифти, привабливу графіку. Якщо фірмовий дизайн, буде відрізняться оригінальним виконанням, стильними елементами - враження від першого знайомства з вашим інтернет бізнесом сильно зростають, а з ними і підвищується бажання, щось замовити, купити або ще раз відвідати ваш веб-ресурс.

Як тільки намальований макет буде схвалений замовником, починається верстка сайту. На етапі верстки вирішуються питання чи буде замовлений сайт адаптивний, масштабуватися під різні екрани. Адаптивна верстка гарантує відображення веб-сайту на різних пристроях однаково привабливо. Тут же слід визначиться з не менш важливою частиною сайту це адміністраторським блоком управління (CMS - content management system).
У Чернігові добре розвинений малий бізнес, який в основному використовує недорогі рішення такі як: «одностранічнік», сайт візитка, промо-сайт, портфоліо для них панель управління і база даних може і не буде потрібна. А ось для створення великих сайтів з великою кількістю контенту, модулів і сторінок наприклад: інтернет магазинів, корпоративного, новинного порталу, та інших серйозних інтернет проектів CMS (амін панель) це обов'язкова частина. Найпопулярнішими CMS є: Wordpress, Joomla, MODX, OpenCart, Drupal, Magento, Cs-Cart і інші. Після підключення адмін панелі до зверстаного шаблону, робиться її налаштування, додаються додаткові модулі, якщо вони потрібні, наповнення текстами. Розробка підходить до фінішу, починається тестування, вносяться останні правки, проект передається замовнику.

Чому варто замовити сайт у мене?

Кожен замовник хоче витратити мінімальний бюджет і отримати максимально якісний веб-сайт я працюю саме так. Нижчі ціни ви отримуєте з двох причин: перше це freelance (про переваги приватного веб-дизайнера докладніше можна почитати тут.), другий працюю я в Чернігові - це не велике місто тому цінова політика тут відмінна від великих міст на користь замовника. Ще до замовлення ви отримуєте безкоштовний пакет послуг, таких як:

 1. Первісна адаптація тексту під пошукові системи
 2. Оптимізація коду, для стабільно-швидкої роботи
 3. Додавання сайту в пошукові системи Google, Яндекс (не працює з 20.05.2017 на території України, заборона встановлена на три роки)
 4. Допомога у виборі та реєстрації доменного імені, хостингу
 5. Навчання роботі з сайтом
 6. Подальша підтримка і консультації

Зробити замовлення на розробку сайту в Чернігові дуже просто, заповніть коротку форму, замовте передзвін або просто наберіть по номерами телефонів. Я ж зі свого боку гарантую, що у вашого веб-сайту буде сучасний дизайн, якісна верстка, зручна адмін панель і багато задоволених відвідувачів. Не поспішайте набирати в пошуковику «замовити сайт в Чернігові», просто зателефонуйте мені за цими номерами: +38-063-534-64-45 +38-098-824-42-90

Розробляю адаптивні сайти, які вписуються в будь-який екран! адаптивные сайты адаптивные сайты мобильный
Основні етапи створення сайту в Чернігові
 • Зв'яжіться зі мною, як вам зручно (по телефону, замовте передзвін, по емейлу, скайпу, особиста зустріч в Чернігові)

  Зв'яжіться зі мною, як вам зручно (по телефону, замовте передзвін, по емейлу, скайпу, особиста зустріч в Чернігові)

 • Аналіз проекту, обговорюємо деталі, ціну, терміни виконання.

  Аналіз проекту, обговорюємо деталі, ціну, терміни виконання. (Якщо потрібно робимо технічне завдання)

 • Проектування, створення дизайн концепції, затвердження дизайну, передоплата

  Проектування, створення дизайн концепції, затвердження дизайну, передоплата

 • Верстка, програмування, CMS підключення

  Верстка, програмування, CMS підключення

 • Заповнення контентом, дрібні доопрацювання, тести, старт сайту в інтернеті

  Заповнення контентом, дрібні доопрацювання, тести, старт сайту в інтернеті

 • Фініш, коригування, навчання клієнта, здача проекту, Вам сподобається!

  Фініш, коригування, навчання клієнта, здача проекту, Вам сподобається!

Послуги ціна
Індивідуальний проект

Якщо у вас виникли проблеми з вибором підходящої вам категорії, але ви чітко уявляєте, як повинен працювати ваш сайт, які модулі і розділи вам потрібні, я зроблю вам розрахунок проекту індивідуально.
Взагалі кожен мій проект можна з упевненістю назвати індивідуальним, так як підхід до клієнтів персональний. Розрахунки за замовленням сайту в Чернігові проводяться індивідуально тому ціни вас приємно здивують. Телефонуйте я знайду для вас найкраще рішення!

Сайт Landing page
Односторінковий сайт для продажу послуг, реклами, промо акцій, збору статистики, торгівлі невеликою кількістю товару цільової аудиторії. За розміром вважається односторінковим сайтом, але буває з додатковими сторінками або кілька Ленденгів об'єднані в один сайт. докладніше
від 1500грн.
Сайт візитка
Один з найпростіших і легких сайтів, його можна порівняти з вашою візитною карткою, але в більш розгорнутому вигляді. Дозволяє заявити про себе в інтернеті, надати основну інформацію про компанію, товари, послуги, розмістити контактні дані. За розміром 1-5 сторінок. докладніше
від 2000грн.
Сайт корпоративний
Сайт фірми, компанії, підприємства, їх офіційне представництво в мережі інтернету. Корпоративний сайт включає розширений обсяг інформації про компанії, про сферу її діяльності, пропонованих послугах, продукції. За розміром переважно багатосторінкові. докладніше
від 3000грн.
Сайт каталог
Такий вид сайтів перш за все призначений для ознайомлення з асортиментом товарів, продукції компанії. Товари можуть надаватися користувачам з докладним описом, зображеннями, текстами. Підходять як для оптової торгівлі, так і для роздрібної. Основна відмінність таких сайтів від інтернет магазинів - це відсутність кошика, швидкої покупки, прив'язки платіжних сервісів до сайту. Однак наявність цін, знижок, акцій може бути присутнім. Так само сайти каталоги можуть використовуватися для розміщення великої кількості фото, відео матеріалів, статей. Можна використовувати, як повнофункціональний портал (новинний портал) основним завданням якого є каталогізація, упорядкування матеріалів, товарів в списки, розділені за категоріями. За розміром багатосторінкові. докладніше
від 4000грн.
Сайт інтернет магазин
Інтернет магазин - Дозволяє перенести ваш торговий бізнес на простори інтернету. Призначений для роздрібного, оптового продажу товару через мережу інтернету. На сайті можуть бути присутніми категорії товарів, фільтри товарів, карти товару з докладним описом, цінами, зображеннями, корзина для оформлення швидкої покупки товару, прив'язка до платіжних сервісів. Інтернет магазин дозволяє показати весь ваш асортимент в вигідному вигляді, пошук і фільтри дають можливість ознайомити потенційного покупця з будь-яким вашим товаром. За розміром багатосторінкові, але бувають Лендінги (односторінкові сайти) зроблені за типом інтернет-магазину. докладніше
від 5000грн.
Безкоштовно до замовлення ви отримуєте:
Первісну адаптацію сайту під пошукові запити.

Первісну адаптацію сайту під пошукові запити.

птимізація коду, для швидкої роботи на будь-яких пристроях.

Оптимізація коду, для швидкої роботи на будь-яких пристроях.

Додавання сайту в пошукові системи Google

Додавання сайту в пошукові системи Google, Яндекс (не працює з 20.05.2017 на території України, заборона встановлена на три роки)

Консультація, навчання по роботі з сайтом

Консультація, навчання по роботі з сайтом, адмін панеллю (якщо є). Реєстрація домену, підбір хостингу.

Веб-майстер або веб-студія?

Коли людина замислюється про власний сайт, будь то просто портфоліо, візитка, магазин або серйозний інтернет бізнес, виникає питання до кого звернутися, де замовити? Зараз в інтернеті маса різних пропозицій по послугам створення веб сайтів. Переглянувши безліч пропозицій в мережі, досить часто замовник стає перед вибором веб-майстер або веб-студія? Опишу переваги приватного веб-майстра:

більш низька ціна

Перше це звичайно ж більш низька ціна! Веб-майстер зату ж кількість виконаної роботи візьме менше, ніж велика студія. Дохід йде одній людині, а не ділиться між великою кількістю співробітників.

Економія часу

Економія часу! Як не дивно, звучить, але одна людина може бути ефективніше цілого колективу. Ви спілкуєтеся з вебмайстром безпосередньо без менеджерів, посередників. Інформація не втрачається і не затримується, та й домовитися з однією людиною набагато простіше.

етапу замовлення сайту

З етапу замовлення сайту, до його тестування і здачі замовникові, над усім трудиться одна людина - веб-майстер. Він володіє повною інформацією по сайту, знає всі тонкощі і нюанси. Це сильно впливає на кінцевий продукт, перш за все на його якість!